Wielkość tekstu

Środowisko, Rolnictwo, Bezpieczeństwo

Odnowa i rozwój wsi – VI nabór wniosków

Odnowa i rozwój wsi – VI nabór wniosków ogłoszony

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby ogłosiła nabór wniosków na działanie: „Odnowa i rozwój wsi” dla projektów z zakresu „Stworzenia szlaku parków rekreacyjno – naukowych” dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Konkurs realizowany jest w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Szwajcarii Kaszubskiej.

W terminie od 28 lipca do 11 sierpnia 2014 r.

o pomoc mogą ubiegać się samorządy gminne, instytucje kultury, organizacje pożytku publicznego oraz kościoły i związki wyznaniowe. Zgodnie z przyjętymi kryteriami wyboru preferowane będą projekty innowacyjne, o charakterze edukacyjno – rekreacyjnym, realizowane na obszarze Szwajcarii Kaszubskiej.

Na nabór Lokalna Grupa Działania przeznaczyła 485 744,00 zł.

Przygotowując wniosek należy pamiętać, że poziom dofinansowania przypadający na jedną miejscowość może wynieść maksymalnie 500 tys. zł jednak nie więcej niż 80 % kosztów kwalifikowanych projektu.

Szczegółowe informacje na temat ogłoszonego naboru a także wykaz niezbędnych dokumentów, które należy złożyć wraz z wnioskiem o dofinansowanie znajdują się na stronie internetowej www.kaszubylgd.pl.

Wnioski o dofinansowanie należy składać osobiście, we wskazanym terminie naboru, w siedzibie Stowarzyszenia Turystyczne Kaszuby w Kartuzach przy ulicy Klasztornej 1 (budynek Kartuskiego Centrum Kultury, pok. 1.15).

Dodatkowe informacje uzyskać można w biurze STK, tel./fax.: 58 736 77 88, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zobacz/pobierz:
VI ODiR - ogłoszenie o naborze.pdf