Wielkość tekstu

Jednostki i Organizacje

(OŚWIATA GOK GOPS OSP itp.)

  KOMUNIKAT ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO o przystąpieniu do sporządzenia projektów uchwał Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa pomorskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw (tzw. „uchwał antysmogowych”)

  Na podstawie art. 39 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 2081 ze zm.),

  Zarząd Województwa Pomorskiego
  zawiadamia, że:

  Przystępuje do sporządzenia projektów uchwał Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa pomorskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw (tzw. „uchwał antysmogowych”)
  Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z treścią głównych założeń do projektów uchwał antysmogowych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku, w sekretariacie Departamentu Środowiska i Rolnictwa, ul. Augustyńskiego 2 lub na stronie internetowej Samorządu Województwa Pomorskiego:
  https://bip.pomorskie.eu/m,505,uchwaly-antysmogowe.html

  Uwagi i wnioski można składać w terminie od 24 maja do 17 czerwca 2019 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ustnie do protokołu, lub pisemnie na adres:
  Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
  Departament Środowiska i Rolnictwa
  ul. Okopowa 21/27
  80-810 Gdańsk

  Całość komunikatu do pobrania w pdf-e  - KOMUNIKAT

   

   

  Czytany 393 razy