Wielkość tekstu

  W ostatnim czasie uczniowie Szkoły Podstawowej w Borku Kamiennym wzięli udział w Powiatowym Konkursie Ozdób Wielkanocnych w Somoninie a także gościli Trenera Akademii Młodego Sportowca. 

   

  Uczniowie Szkoły Podstawowej w Borku Kamiennym wzięli udział w Powiatowym Konkursie Ozdób Wielkanocnych który odbył się 10 kwietnia 2019 roku w Somoninie. Konkurs organizowany był dla wszystkich dzieci i młodzieży powiatu kartuskiego. Ocena prac prowadzona była według kategorii wiekowych i tematycznych (palma, stroik na stół). W tym roku o nagrody walczyli autorzy 159 prac, w tym 109 stroików i 50 palm. Najwięcej ozdób, bo aż 35 proc., wykonały grupy przedszkolne, w tym 23 stroiki i 12 palm.

  Przedszkole w Borku Kamiennym zajęło:

  - I miejsce w kategorii stroik wielkanocny

  - III miejsce w kategorii palma wielkanocna.

  W kategorii klas „O” Szkoła Podstawowa w Borku Kamiennym zajęła II miejsce w kategorii stroik.

  Gratulujemy tak wysokiego osiągnięcia w konkursie powiatowym reprezentantom Szkoły w Borku Kamiennym.

   

  Dnia 12.04.2019 r. w PRZEDSZKOLU W BORKU KAMIENNYM  gościliśmy Pana Trenera- Karola z Akademii Młodego Sportowca, który poprowadził pilotażowy program dla naszych najmłodszych pod hasłem AKTYWNY PRZEDSZKOLAK. Dzieci odbyły trening pełen zabawy, uśmiechu oraz potu:). Sportowe szaleństwo dostarczyło najmłodszym mnóstwo wrażeń i emocji :)

   

   

   

  Czytany 641 razy